
Ruimte en mogelijkheden creëren voor iedereen in de samenleving
Stichting Vobis is opgericht op 4 november 2002 te Den Haag en is een organisatie die op de kracht van vrijwilligers voortbeweegt. De organisatie is klein, maar door de keuze voor co-creatie in bijna alle projecten heeft het een grote naamsbekendheid en daaraan gekoppelde output. Stichting Vobis doet veel moeite voor de kwetsbare doelgroepen en heeft daardoor een non-competitieve uitstraling, die doorwerkt in de prettige samenwerkingsrelaties.
Doelgroepen
Zuid-Holland, in het bijzonder binnen de regio Haaglanden, waaronder de migrantengemeenschap, (psychische) kwetsbare jongeren en hun gezinsleden. Maar wij opereren, waar nodig en in samenwerking, ook landelijk.
Agenda
18 dec @ 12:00 - 15:00 uur
18-12-2026 - 💞Jaarafsluiting 2026 - deelnemers Vrouwen- & Mannenbijeenkomsten✨
Plaats:
Adres:
Voetbalvereniging SVH
Noordweg 74 te Den Haag
20 nov @ 12:00 - 15:00 uur
20-11-2026 - ❤️Sat-Sang voor Mannen & Vrouwen - Samen tegen Eenzaamheid🤝
Plaats:
Adres:
Voetbalvereniging SVH
Noordweg 74 te Den Haag
13 nov @ 18:00 - 22:00 uur
13-11-2026 - ✨Diwali Event - Optreden Theatergroep Stichting Vobis✨
Plaats:
Adres:
Zaantheater
Nicolaastraat 3 te Zaandam
06 nov @ 12:00 - 15:00 uur
6-11-2026 - 🌟Debat *Mannen VS Vrouwen*🌟
Plaats:
Adres:
Voetbalvereniging SVH
Noordweg 74 te Den Haag

Uw donatie kan het verschil maken. Help mee!
Wij helpen de kwetsbare doelgroepen naar meer sociale en economische zelfstandigheid en maatschappelijke zelfredzaamheid. Dit doen wij door het geven van voorlichting, hulp en ondersteuning, uitvoeren van projecten en organiseren van bijeenkomsten en activiteiten.
