We zijn nu live -

Hoe Mediawijs ben jij? Voor Mediawijsheid is Mediaopvoeding nodig!

Internet en sociale media zijn anno 2024 niet meer weg te denken uit ons dagelijkse leven. Bijna iedere jongere heeft een eigen smartphone, tablet en/of computer en brengen veel tijd door op deze online platforms.
Als ouder/verzorger kun je zorgen hebben over veiligheid van het mediagebruik, de invloed van media op de schoolprestaties en op de gezondheid van je kind, en het risico van verslaving. Veel ouders hebben behoefte aan advies, tips en tools.
Maak jezelf als ouder/verzorger mediawijzer om de gevaren, risico’s en gevolgen van internet en (sociale) media te leren kennen en om je kind beter hierin te kunnen begeleiden.

Ook voor Senioren kan mediagebruik best lastig zijn, als je er niet mee bent opgegroeid en/of dat niet hebt geleerd. Wat is bijvoorbeeld Cybercrime? Heb je je basisveiligheid op orde? Hoe stel je je wachtwoorden veilig? Wat is tweestapsverificatie? Wat zijn cookies? Hoe herken ik nepnieuws? enz enz.

Download hier de brochure!

Andere artikelen

Onze agenda

18-12-2026 - 💞Jaarafsluiting 2026 - deelnemers Vrouwen- & Mannenbijeenkomsten✨
Datum:
18 dec @ 12:00 - 15:00
Plaats:
Voetbalvereniging SVH
Adres:
Noordweg 74 te Den Haag
20-11-2026 - ❤️Sat-Sang voor Mannen & Vrouwen - Samen tegen Eenzaamheid🤝
Datum:
20 nov @ 12:00 - 15:00
Plaats:
Voetbalvereniging SVH
Adres:
Noordweg 74 te Den Haag
13-11-2026 - ✨Diwali Event - Optreden Theatergroep Stichting Vobis✨
Datum:
13 nov @ 18:00 - 22:00
Plaats:
Zaantheater
Adres:
Nicolaastraat 3 te Zaandam